Натисніть на малюнок для збільшення або на хрестик для закриття

Нормативна база ДПА та ЗНО 2017

Інформаційні матеріали ЗНО 2017

Програми ЗНО-2017

wym-1485228105782

Графік проведення основної сесії ЗНО-2017

українська мова і література23.05.2017
іспанська мова, німецька мова, французька мова25.05.2017
англійська мова29.05.2017
математика31.05.2017
історія України02.06.2017
російська мова06.06.2017
біологія08.06.2017
географія12.06.2017
фізика14.06.2017
хімія16.06.2017

Характеристика тестів ЗНО 2017

особливості ЗНО-2017


Інформація щодо деяких особливостей зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року

У 2017 році учасники проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання з 12 навчальних предметів:українська мова і література,історія України,математика,біологія,географія,фізика,хімія,англійська мова,іспанська мова,німецька мова,російська мова,французька мова.

Ураховано пропозиції освітян щодо розмежування в часі закінчення навчального року та проведення зовнішнього незалежного оцінювання – у 2017 році тестування розпочнеться 23 травня і триватиме до 15 липня.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року.Так, майбутні випускники складатимутьукраїнську мову і літературу (українську мову),математику або історію України (період XX - початок XXI століття),а також один навчальний предмет за вибором випускника.

предмети тестування та терміни проведенняПерелік навчальних предметів, з яких особи, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2017 році, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання:- українська мова і література;- історія України;- математика;- біологія;- географія;- фізика;- хімія;- російська мова;- англійська мова;- німецька мова;- французька мова;- іспанська мова.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох навчальних предметів.

Реєстрація осіб для проходження зовнішнього незалежного оцінювання здійснюватиметься з 6 лютого до 17 березня 2017 року.


Проведення зовнішнього незалежного оцінювання - ОСНОВНА СЕСІЯ:

23 травняукраїнська мова і література;
25 травняіспанська, німецька, французька мови;
29 травняанглійська мова;
31 травняматематика;
2 червняісторія України;
6 червняросійська мова;
8 червнябіологія;
12 червнягеографія;
14 червняфізика;
16 червняхімія.

Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 28 квітня 2017 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 19 травня 2017 року.

Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінюваннядо 23 червня 2017 року (українська мова і література, іноземні мови, математика – до 15 червня, історія України, біологія, російська мова – до 19 червня, географія, фізика, хімія – до 23 червня

про ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінюванняПробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі - пробне ЗНО) організовується з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання для пробного ЗНО, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання.

Терміни проведення ПРОБНОГОзовнішнього незалежного оцінювання

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 11 жовтня 2016 року №170 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році» відбудеться пробне ЗНО:

 • 01 квітня 2017 року – з української мови і літератури;
 • 08 квітня 2017 року – з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії.

Звертаємо увагу! 08 квітня 2017 року учасник зможе пройти пробне ЗНО з одного із запропонованих навчальних предметів.

ПРОБНЕзовнішнє незалежне оцінювання дає можливість:

 • ознайомитися з правилами проведення ЗНО;
 • підготуватися психологічно до проходження ЗНО;
 • ознайомитися з форматами сертифікаційних робіт;
 • орієнтуватися в різних формах тестових завдань;
 • розрахувати час на виконання частин сертифікаційної роботи;
 • потренуватися в заповненні бланків відповідей типу А і Б.

Вартість ПРОБНОГОзовнішнього незалежного оцінювання

Пробне ЗНО є платним для учасників і неприбутковим для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб.

Вартість одного пробного ЗНО для одного учасника складає 111 грн. 00 коп.

Участь у пробному ЗНО дає доступ до тренувального ON-LINE тестування на сайті ВРЦОЯО.

Реєстрація на ПРОБНЕзовнішнє незалежне оцінювання

Реєстрація учасників пробного ЗНО (Вінницька, Житомирська, Хмельницька області) здійснюватиметься на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти з 10 січня до 31 січня 2017 року. Особи, які проживають на території інших областей України, можуть зареєструватися через сайт відповідного регіонального центру.

Для реєстрації необхідно:

 1. зайти на сторінку реєстрації на пробне тестування;
 2. заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку "особистий кабінет"; вибрати предмети пробного ЗНО;
 3. з персональної сторінки ("особистий кабінет") роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО;
 4. на основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг;
 5. роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО.

УВАГА! Учасником пробного ЗНО зможе стати особа, яка зареєструється для його проходження та здійснить оплату.

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.

Пункти тестування ПРОБНОГОзовнішнього незалежного оцінювання

Мережу пунктів пробного ЗНО буде сформовано після завершення реєстрації на пробне ЗНО.

Вінницька область
Житомирська область
Хмельницька область

У день проходження ПРОБНОГОзовнішнього незалежного оцінювання

У зазначений у запрошенні-перепустці день та час потрібно з’явитися на пункт пробного ЗНО.Перед початком пробного ЗНО учасник повинен пред’явити такі документи:

 1. запрошення-перепустку;
 2. квитанцію про сплату вартості послуг на проведення пробного тестування;
 3. паспорт (свідоцтво про народження).

Експрес-підготовка, комплексне видання, типові тестові завдання ЗНО-2017

Англійська мова
Біологія
Географія
Історія України
Фізика
Хімія
Українська мова і література
Математика

російська мова

програма створення заяви-реєстраційної картки

ЗНО 2015

Порядок проведення ЗНО 2015 (зовнішнього оцінювання 2015 року) визначений наказом Міністерства освіти і науки України № 1120 від 1 жовтня 2014 року «Про деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році».

Цим наказом обумовлено, що ЗНО 2015 проводитиметься з української мови та літератури; історії України; математики; біології; географії; фізики; хімії; російської, англійської, німецької, французької та іспанської мов. Кожен зареєстрований учасник ЗНО 2015 матиме право скласти тести не більше ніж з чотирьох предметів. Обов'язковим для всіх абітурієнтів буде проходження ЗНО з української мови та літератури, причому для випускників його результати (по розділу "українська мова") будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації.

Тестові завдання ЗНО 2015 з історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії будуть перекладені кримськотатарською, молдавською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Нововведенням у цьому році буде те, що абітурієнтам будуть запропоновані тестові завдання з української мови і літератури та математики двох рівнів складності – базового і поглибленого. Учасник оцінювання повинен бути зробити вибір рівня складності під час реєстрації в залежності від вимог, що висуватимуться обраним їм навчальним закладом.

Також вводиться поняття "порогового балу", тобто мінімальної кількості балів, необхідної для набуття права подання документів до вищого навчального закладу.

Звертаємо також увагу абітурієнтів на те, що у наступному році ВНЗ України прийматимуть від вступників лише сертіфікати ЗНО 2015 року.

Графік проведення ЗНО 2015

Розклад проведення ЗНО 2015 поки не складено, відомо лише, що оцінювання проводитиметься в період з квітня по липень 2015 року. Такий великий часовий інтервал передбачений в зв'язку з очікуваними тривалими зимовими канікулами в школах і, в зв'язку з цим, можливими змінами в навчальних планах. Відразу ж після затвердження точного графіка проведення ЗНО 2015 він буде оприлюднений на нашому сайті.

Реєстрація на ЗНО 2015

Відповідно пізніше буде оприлюднено і інформацію про порядок реєстрації на ЗНО 2015.

Пробне ЗНО 2015

Як і в минулі роки, навесні планується проведення пробного ЗНО 2015. Завдання пробного оцінювання - надати можливість майбутнім абітурієнтам ознайомитися з процедурою проведення ЗНО та видами тестових завдань.

Пробне ЗНО 2015 проводитиметься:

 • 21 березня 2015 року - з української мови та літератури,
 • 28 березня 2015 року - з історії України; математики; біології; географії; фізики; хімії; російської, англійської, німецької, французької та іспанської мов (причому кожен з учасників пробного ЗНО зможе пройти тести лише по одному з цих предметів).

Реєстрація бажаючих взяти участь у пробному ЗНО 2015 проводиться з 1 листопада по 15 грудня 2014 року на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Пробне ЗНО - платне, вартість участі в кожному з тестів - 89 грн.

Для участі в пробному ЗНО необхідно буде пред'явити:

 • паспорт або свідоцтво про народження,
 • запрошення для участі в пробному ЗНО,
 • квитанцію про оплату участі у пробному ЗНО.

Програми ЗНО 2015 (зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року)

Програма ЗНО 2014 (зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року) з української мови та літератури

Програма ЗНО 2014 (зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року) з математики

Програма ЗНО 2014 (зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року) з географії. Частина перша

Програма ЗНО 2014 (зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року) з географії. Частина друга

Програма ЗНО 2014 (зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року) з фізики

Програма ЗНО 2014 (зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року) з хімії. Частина 1

Програма ЗНО 2014 (зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року) з хімії. Частина 2

Програма ЗНО 2014 (зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року) з англійської мови

http://www.abiturient.in.ua/uploads/File/zno_2013/programma_zno_2013_world_literature.doc

http://www.abiturient.in.ua/uploads/File/zno_2013/programma_zno_2013_istoriya.pdf

http://www.abiturient.in.ua/uploads/File/zno_2013/programma_zno_2013_biologiya.pdf

Кiлькiсть переглядiв: 1348

Коментарi

 • Jersquive

  2018-01-28 17:52:18

  Annulation Avec Clomid Priligy 60 Miligramos Medicamento Cialis Generica [url=http://cial20mg.com]cialis online[/url] Clomid Comment Concept Du Prendre To Buy Cialis From Ireland Zithromax Pfizer...

 • ColinFlene

  2017-08-30 18:14:50

  [url=http://acheterclomidenlignefrance.com/]ou acheter clomid sur internet[/url] clomid acheter acheter clomid en ligne acheter du clomid en ligne...

 • AddieDom

  2017-06-09 23:16:40

  [url=http://wgxepadrg.hoicam.com/9502.php]lecteur mp3 archos gmini xs 100 4go[/url] [url=http://otnhvkafo.hoicam.com/321.php]la lutte contre les violences urbaines[/url] [url=http://oitckrquv.hoicam.com/gelaqix.php]photo de cellule de prison[/url] [url=http://azmkqljly.boxip.net/fimyqyda.php]batterie lithium ion rechargeable dl i50[/url] [url=http://exnvlma.boxip.net/5447.php]bijoux et montre bijoux bijoux siecle paris.com[/url] [url=http://kbajbtw.boxip.net/9910.php]blue mountain lake hemlock hall hotel[/url] [url=http://rcqrilzoq...

 • WillJereegen

  2017-03-09 00:52:06

  Venta Cialis Espana [url=http://levitra.rxdealz.com/levitra-generic.php]Levitra Generic[/url] Viagra Online No Prescription Viagra Per Sballo [url=http://propecia.mdsmeds.com/generic-for-propecia.php]Generic For Propecia[/url] Viagra 50 Vademecum Cyproheptadine 4mg For Purchase [url=http://accutane.rx-cs17.com/accutane-20mg.php]Accutane 20mg[/url] What Is Amoxicillin And Clavulanate Potassium Propecia Low Dose No Side Effects [url=http://levitra.ccrpdc.com/levitra-brand-online.php]Levitra Brand Online[/url] Viagra 50 Mg Reviews Cialis Composition [url=http://accutane...

 • Ankit

  2013-09-07 06:13:52

  At last! Someone with real extespire gives us the answer. Thanks! http://lrxrzdwypg.com [url=http://zimkutq.com]zimkutq[/url] [link=http://dntuodag.com]dntuodag[/link]...

 • Gulshat

  2013-08-30 16:00:58

  At last! Something clear I can unredstand. Thanks!...

 • Furkan

  2013-08-28 17:55:39

  Ecoonmies are in dire straits, but I can count on this! http://lzfikzpgse.com [url=http://wqlnwg.com]wqlnwg[/url] [link=http://zihedos.com]zihedos[/link]...

 • Krzysztof

  2013-08-28 06:54:39

  With all these silly webestsi, such a great page keeps my internet hope alive....

 • Chiara

  2013-08-27 21:35:27

  Thanks for that! It's just the answer I neeedd....

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Серпень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31